Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

1. Drużyna z ZSEE - 6 IV 2019.jpg

Drużyna w składzie: Barnim Szycko (2Tm), Hanna Dorogusz (1Td), Maciej Grzesik (3Tn) i Jakub Piątkowski (2Tg) prowadzona przez Pana dr. hab. Waldemara Potkańskiego, w dniu 6 i 7 kwietnia 2019 r., uczestniczyła w finale VII Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu wraz z 32 najlepszymi zespołami z różnych szkół średnich z całej Polski, które przeszły przez eliminacje, na początku marca br. W 1-16 mistrzostw drużyna z ZSEE pokonała zespół z VII LO w Warszawie, zaś w 1-8 uległa zespołowi z VII LO w Poznaniu, który zakończył rywalizację na 3 miejscu. 

2. 1-16 tabela MPDO.png

3. 1-8 tabela MPDO.png

 Spór był prowadzony w nawiązaniu do tez:

    1. [1-16] Wszelkie płatności w Polsce powinny być dostępne jedynie w formie bezgotówkowej.
    2. [1-8] W Polsce należy wprowadzić model norweski w kwestii sprzedaży alkoholu i papierosów.

4. Nagroda dla ZSEE.png

5. Nagroda FAIR PLAY dla ZSEE.jpg

W drugim dniu mistrzostw postanowiliśmy wspomóc drużynę z III LO z Tarnowa. Ta współpraca połączona z talentem krasomówczym i spontanicznością ,,przyjaciół" z Tarnowa zakończyła się pełnym sukcesem, gdyż wspomniani zostali zwycięzcami MPDO. Organizatorzy mistrzostw docenili nasz wkład i pomoc w doprowadzeniu do tego sukcesu i postanowili właśnie naszą drużynę uhonorować zaszczytnym mianem najlepszej drużyny FAIR PLAY - MPDO w 2019 r.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i wspierali drużynę z ZSEE w przygotowaniach i w samych mistrzostwach.

zlotaszkola

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

Copyright ZSEE/TME 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.