Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

W dniu 29.10.2018r. w Zespole Szkół nr 5 miało miejsce uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szczecińskich Szkół. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Prezydent Miasta Szczecin - Piotr Krzystek, Wiceprezydent Miasta Szczecin - Krzysztof Soska, Dyrektor Wydziału Oświaty - Lidia Rogaś, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz uczniowie. Nagrodzono najlepsze szkoły.

Najlepsze zespoły i zwycięzcy w konkurencjach indywidualnych organizowanych przez  Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie reprezentują Miasto Szczecin w dalszych rozgrywkach regionalnych i ogólnopolskich. Ponadto organizowane zawody sportowe dla szczecińskich szkół o zasięgu miejskim pod nazwą „Szczecińska Liga z klasą” wyłaniają najlepsze zespoły w dyscyplinach i zawodach sportowych nieujętych w imprezach WSZS. Dla obu cykli imprez prowadzona jest klasyfikacja szkół na poszczególnych poziomach. Zsumowanie punktów w obu klasyfikacjach daje ostateczne wyniki współzawodnictwa szkół.

W rywalizacji w ramach Licealiady uczestniczyło 36 szczecińskich szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano w następujących dyscyplinach sportu: lekkoatletyka, piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka plażowa, koszykówka, tenis stołowy, badminton, szachy oraz konkurs wiedzy o sporcie. Dla najlepszych placówek zostały przekazane nagrody finansowe na zakup sprzętu sportowego, ufundowane przez Urząd Miasta Szczecin.

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych już po raz dwunasty z rzędu uplasował się w pierwszej trójce szkół, a po raz 10 okazaliśmy się najlepsi w Szczecinie!

W ramach tej rywalizacji pierwsze miejsca zajęliśmy w siatkówce klas pierwszych, badmintonie, konkursie wiedzy o sporcie i masowych zawodach pn. Bieg Noworoczny. Drugie miejsca wywalczyli tenisiści stołowi, siatkarze plażowi, piłkarze nożni i lekkoatleci, a trzecie – szachiści.

Podziękowania i gratulacje dla wszystkich uczniów naszej szkoły startujących w ubiegłym roku szkolnym we wszystkich międzyszkolnych zawodach sportowych.

2018 tabliczka.jpg2018-CZEK.jpg

 wspolzawod_207_18 (1).JPGwspolzawod_207_18 (2).JPGwspolzawod_207_18 (3).JPG

2022-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

azoty.png

Copyright ZSEE/TME 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.