Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

ws2.JPG

To już dziesiąte zwycięstwo ZSEE
we Współzawodnictwie Sportowym Szkół!

W dniu 06.11.2019 r. w SP 16 miało miejsce uroczyste podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szczecińskich Szkół. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wiceprezydent Miasta Szczecin - Krzysztof Soska, Dyrektor Wydziału Oświaty - Lidia Rogaś, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz uczniowie. Dla najlepszych szkół zostały przekazane nagrody finansowe na zakup sprzętu sportowego ufundowane przez Urząd Miasta Szczecin.

Rywalizacja Szkół Ponadgimnazjalnych przeprowadzona w roku szkolnym 2018/19 przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie odbywała w ramach Licealiady. Zawody rozegrano w następujących dyscyplinach sportu: lekkoatletyka, piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, piłka plażowa, koszykówka, tenis stołowy, badminton, konkurs wiedzy o sporcie oraz szachy. W kategorii chłopców wygrała nasza szkoła, a sukces jest wart podkreślenia, ponieważ jest to nasze dziesiąte zwycięstwo w tej rywalizacji w ostatnich 12 latach. Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim ubiegłorocznym reprezentantom ZSEE oraz nauczycielom wychowania fizycznego-opiekunom szkolnych sekcji sportowych.

ws1.JPG
2024-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

azoty.png

Copyright ZSEE/TME 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.