Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

FINAŁ WOJEWÓDZKI W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
KOŁOBRZEG 13.12.2019r.

szachy1.jpg

Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły: Alicja Rzewuska (4 Tn), Szczepan Oleszkiewicz (2 Tg), Jan Dębski (2 Tn) oraz Oliwier Radtke (1 Tg), którzy w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Kołobrzegu wywalczyli po pasjonującej czterogodzinnej walce 4. miejsce w Finale Wojewódzkim w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców.

W turnieju wzięło udział 17 szkół z województwa zachodniopomorskiego, a grano 7 rund systemem szwajcarskim. Nasi reprezentanci wygrali 4 mecze: z ZSM Darłowo (3:1), ZS 1 Kołobrzeg (3:1), V LO Szczecin (2,5:1,5), ZS Połczyn Zdrój (4:0). Zremisowaliśmy 2:2 z ZS 1 Szczecinek, a pokonały nas dwa najlepsze zespoły turnieju: XIII LO Szczecin (0:4) oraz I LO Kołobrzeg (1:3).

Trzecie miejsce zajęło I LO Koszalin, z którym w turnieju tym razem niestety nie zagraliśmy. Może dlatego nie udało się obronić brązowych medali sprzed roku – wtedy w ostatniej rundzie to właśnie z nimi wygraliśmy. Jednak za włożony wysiłek i znakomity wynik naszej drużyny bez wątpienia należą się serdeczne gratulacje i podziękowania!

Opracował: Marek Rudźko

szachy2.jpg

szachy3.jpg

szachy4.jpg

2022-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

Copyright ZSEE/TME 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.