Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Najwyższy czas podsumować miniony rok w turystyce pieszej i zapowiedzieć kolejną wycieczkę –nagrodę dla najaktywniejszych turystów ZSEE !

Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne „ Elektronik” po raz trzeci z rzędu zdobyło I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych, w Konkursie na Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne. Organizatorem przedsięwzięcia jest Pracownia Turystyczno – Ekologiczna Pałacu Młodzieży – PCE.

SKKT1.jpg

Podsumowanie dotyczyło roku szkolnego 2018/2019, w którym nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w ponad 20 rajdach, zlotach i złazach turystycznych, odbywających się w soboty lub niedziele.

Do roku 2015/2016 konkurs odbywał się pod patronatem Regionalnego Oddziału Szczecińskiego Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego. O tym, że ZSEE liczy się w szczecińskiej turystyce szkolnej świadczy fakt, że na 19. edycji tego konkursu, aż 12 razy nasze SKKT zdobywało I miejsce.

Podczas uroczystości wręczenia głównej nagrody – czeku na 3 000 PLN ,przeznaczonego na organizację wycieczki dla najaktywniejszych członków SKKT obecni byli: p. Beata Miętus, Dyrektor ZSEE, p. Robert Adamowicz i p.Grzegorz Siwka - opiekunowie SKKT , oraz delegacja najaktywniejszych uczestników turystycznych imprez SKKT w ub. roku szkolnym: Katarzyna Bodys, Dawid Kalinowski i Szymon Zawadzki.

Nagrody wręczali: pan Jerzy Sołtysiak, Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty, pan Grzegorz Janowski, Główny Specjalista Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Szczecin oraz pani Elwira Rewcio, Dyrektor Pałacu Młodzieży, Elżbieta Wielgoszewska, członkini komisji konkursowej i wieloletnia przewodniczka imprez z cyklu” Leśna Sobota”.

Gratulujemy i serdecznie zapraszamy naszych uczniów na kolejne wspólne wędrówki szlakami turystycznymi okolic Szczecina.

Opiekunowie SKKT Robert Adamowicz , Grzegorz Siwka

SKEM2.jpg

SKEM3.jpg

zlotaszkola

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

Copyright ZSEE/TME 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.