Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

SZKOLENIE Z RATOWNICTWA WODNEGO
W CENTRUM KSZTAŁCENIA SPORTOWEGO W SZCZECINIE
29.02.2020 r.

Nie tylko szkolenie żeglarskie i pływanie na kajakach są w planach działań Szkolnych Kół Edukacji Wodnej i Żeglarskiej.

W sobotę uczestniczyliśmy w szkoleniu ratowniczym w CKS na ul. Rydla 49. Było to już kolejne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa nad wodą, w jakim braliśmy udział. Wśród zadań realizowanych przez uczniów i opiekunów było między innymi: rozpoznawanie urazów i transport poszkodowanego, akcja reanimacyjna z wykorzystaniem zewnętrznego defibrylatora AED, sprawdzenie umiejętności pływackich oraz pływanie na desce ratowniczej.

Wszyscy swoje zadania wykonywali z wielką sumiennością i zaangażowaniem. Szkolenie miało na celu wyćwiczenie zachowań i umiejętności niezbędnych dla bezpieczeństwa na wodzie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach.

SZKOLENIE_Z_RATOWNICTWA_WODNEGO_2020_1.jpg SZKOLENIE_Z_RATOWNICTWA_WODNEGO_2020_2.jpg SZKOLENIE_Z_RATOWNICTWA_WODNEGO_2020_3.jpg SZKOLENIE_Z_RATOWNICTWA_WODNEGO_2020_4.jpg SZKOLENIE_Z_RATOWNICTWA_WODNEGO_2020_5.jpg SZKOLENIE_Z_RATOWNICTWA_WODNEGO_2020_6.jpg

foto. I. Spychalski

Opiekunowie Koła Żeglarskiego ZSEE-TME

Anna Kisielewska
Ireneusz Spychalski

2024-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

azoty.png

Copyright ZSEE/TME 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie - Mikołaj Gałkowski.