Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

Jak co roku, uczniów Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych odwiedził św. Mikołaj. Z jego wizyty ucieszyli się nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i pozostali pracownicy szkoły. Wszyscy bardzo chętnie pozowali z nim do zdjęć.

Mikołajowi towarzyszyły dwie urodziwe i pracowite Śnieżynki. Wspólnie obdarowali czekoladowymi figurkami wszystkich grzecznych i … tych mniej grzecznych też. Mieli naprawdę dużo pracy, bo nie tylko wręczali słodkie prezenty, ale uczyli się przy okazji m.in. filozofii, fizyki, przedmiotów zawodowych, a nawet ćwiczyli na siłowni.

Mikołaj odwiedził także panią Dyrektor Beatę Miętus, której wręczył list zaadresowany do … św. Mikołaja, a w nim prośby od braci szkolnej. Czego sobie życzą uczniowie tme? Przede wszystkich dobrych ocen, żeby nauczyciele tak „nie cisnęli”, żeby mniej prac domowych było, a więcej wycieczek szkolnych. Wszystkie prośby zostały spisane i umieszczone w gablocie SU na pierwszym piętrze. Jeśli dzieci będą grzeczne, kto wie, może Mikołaj je spełni?

Fotorelacja: Mateusz Krzemiński, kl. 3 Tg

Filip.JPGfilozofia.JPGI Td.JPGMarek.JPG

marzenka.JPGsiłownia.JPGwarsztaty.JPGwice.JPG3 Tg.JPGAnia.JPGArtur.JPGCezar.JPG

 

2022-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

azoty.png

Copyright ZSEE/TME 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.