Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3

Miejski etap Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie 2014 został zorganizowany w Liceum Ogólnokształcącym nr 12. W tegorocznym konkursie wzięło udział 10 zespołów. Test, który organizatorzy przygotowali do rozwiązania był urozmaicony, z wieloma pytaniami z zakresu znajomości tematyki olimpijskiej (symboliki, historii igrzysk, startów i sukcesów sportowców polskich, a także tych reprezentujących nasz, szczeciński region), ogólnej wiedzy o sporcie oraz zagadnień dotyczących higieny wysiłku sportowego i zdrowego trybu życia. Uczestnicy tegoroczny test ocenili jako „dość trudny”.
Sześciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w ósmej edycji tego konkursu. Zawsze jako szkoła znajdowaliśmy się w czołowej trójce - tak stało się również i tym razem. Po raz pierwszy jednak zdarzyła się sytuacja, że ubiegłoroczny zwycięzca konkursu w klasyfikacji indywidualnej, Kacper Życiński, obronił swoją pozycję. Podobnie, jak drużyna z naszej szkoły, co jednak wcześniej się już zdarzało. Uczniów do konkursu przygotował nauczyciel WF Marek Rudźko.

2022-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

azoty.png

Copyright ZSEE/TME 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.