Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Pracownia informatyki w sali 303 przeznaczona jest do realizacji zajęć z przedmiotów zawodowych dla kierunku technik informatyk. Wyposażenie pracowni stanowi 16 nowoczesnych komputerów podłączonych do sieci Novell Netware. Do dyspozycji uczniów znajdują się między innymi: rzutnik multimedialny, skaner oraz drukarki.

W trakcie zajęć uczniowie zdobywają umiejętności pracy w różnych środowiskach systemowych. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu w pracowni odbywają się również zajęcia z wykorzystaniem technik multimedialnych z innych przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących.

Uczniowie podczas zajęć zapoznają się z algorytmiką i sztuką programowania, jak również uczą się wykorzystywać nowoczesne technologie do poszukiwania, przetwarzania i upowszechniania informacji.

 

Opracowała: Anna Kowalska - Obarzanek

zlotaszkola

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

Copyright ZSEE/TME 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.