Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie

logo_tme

W dniu 11 marca 2018 r. odbyły się eliminacje do fazy finałowej VI Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu. Naszą szkołę reprezentowały tym razem dwa zespoły debatanckie.

IMG_1464_debaty_marzec_2018.jpg
Pierwszy zespół w składzie (Stanisław Kaup 4Tm, Maciej Grzesik, Mateusz Sala oraz Bartosz Jasiulewicz - cała trójka z 2Tn) został przydzielony do grupy ,,N” wraz z: I LO Gdańsk (2), I LO Olsztyn, XX LO Gdańsk i V LO Wrocław. Wygrywając dwie debaty, po jednej remisując i przegrywając uplasował się na trzeciej pozycji w grupie.
Drugi zespół w składzie (Maciej Kupriańczyk 1Te, Mateusz Białek 4Ta, Łucja Gozdur 1Te i Jakub Piątkowski 1Tg) wylosował grupę ,,O” wraz z: XXVII LO Warszawa, III LO Poznań (1), ZS Dębica, I LO Gdańsk (1). Wygrywając dwie debaty i dwie przegrywając uzyskał również trzecia lokatę w grupie.

Rozgrywki debatanckie w grupie N.JPGRozgrywki debatanckie w grupie O.JPG

Zestawienie wyników końcowych dla grupy N..JPGZestawienie wyników końcowych dla grupy O..JPG
Oba zespoły otarły się o możliwość wejścia do puli finałowej VI MPDO. W tym roku nie udało się dostać młodzieży z naszej szkoły do fazy finałowej mistrzostw, ale doświadczenie zdobyte przez uczniów z klas pierwszych i drugich z pewnością zaowocuje w trakcie kolejnych MPDO w Poznaniu oraz pojedynków debatanckich, o czym może świadczyć fakt uzyskania II lokaty na Turnieju Historycznym Debat Oksfordzkich IPN, który odbył się w dniu 28 lutego bieżącego roku w Szczecinie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów drużynom z ZSEE!!!

2024-technikum-zloto.jpg
TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNE IM. PROF. M.T. HUBERA w Szczecinie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2024".

Partnerzy


Patronat:


TVP
enea

azoty.png

Copyright ZSEE/TME 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.